Anila Mimani ft Altin Sulku - A t'ka marr malli (Official Video) | Prod. MB Music

Produced by: Marenglen Boja
Lyrics: Anila Mimani & Marenglen Boja
Video: MaxProduction
Make Up: Rozana Cepele
Editing & Color Grading - SAMI LEKA

Follow Marenglen Boja on:
►Instagram: marenglen_b...

Follow Anila Mimani on:
►Instagram: anila_miman...

Follow Altin Sulku on:
►Instagram: altin_sulku

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/2YiFUE...
iTunes: music.apple.com/us/album/a-tk...

Commenti

 • Ervis Myqelefi
  Ervis Myqelefi13 giorni fa

  Kur kendon Anila se cte jep jep 1 ndjesii bobo te prek telat e zemres ... Imagjino sikur te bente 1 balad me shkumbin ismailin sa lot do pikonin nga syt e te dashuruarve ... Shum suksese te 2ve ...

 • Joel Ajasllari

  Joel Ajasllari

  4 giorni fa

  11111111111111111

 • te dua shpirt

  te dua shpirt

  5 giorni fa

  super duet sa here qe e degjoj dicka me mungon ne shpirt

 • te dua shpirt

  te dua shpirt

  5 giorni fa

  super duet sa me pelqen kjo kenge e kam degjuar 10 here deri tani

 • F. SADJA

  F. SADJA

  9 giorni fa

  😂

 • unknown 19

  unknown 19

  10 giorni fa

  shm e vertet

 • david lamcja
  david lamcja6 ore fa

  zera qe te kujtojn nostalgji 🤌

 • Irena Musai
  Irena Musai13 ore fa

  Fantastic 😍😍

 • Andi Armando
  Andi Armando21 ora fa

  Anila me e mira ne bote e pa zevendesushme

 • kilicberkcan 34
  kilicberkcan 3421 ora fa

  BRAVOOOO ♥️

 • Ela Myrteza
  Ela MyrtezaGiorno fa

  Sa e bukur kjo kenge 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰😘🤩🤩😍😘🤩🤩😍😍😍😘😘🤩😍

 • Ina Bukri
  Ina BukriGiorno fa

  Amon tprek telat e ❤️të dy jeni shum të mir sidomos Anila perfekt

 • iris gjura
  iris gjuraGiorno fa

  itwindow.info/door/video/nnqVYdKB1Zvbla0.html

 • Marinela Mehmeti
  Marinela Mehmeti2 giorni fa

  Sa mire qe u riktheve me zerin tend te mrekullueshem Anila

 • EDISON DRAMOLLI
  EDISON DRAMOLLI2 giorni fa

  Shum keng e bukur komplimenti e suksese

 • Roze SINANI
  Roze SINANI2 giorni fa

  Perfekt song

 • luljeta Kolaj
  luljeta Kolaj2 giorni fa

  Shume kenge e bukur anila me nje ze shume te embel.

 • Adelina kuqi
  Adelina kuqi2 giorni fa

  🇦🇱🤝🇽🇰✔️🎤👏

 • Lejla Mahmutaj
  Lejla Mahmutaj2 giorni fa

  Shum keng e bukur dueti shkelqyqer beavo👏👏👏👏👏😍😍😍😍

 • Armand Demollari
  Armand Demollari3 giorni fa

  Te lumt Anila e Tini. Po mjeshtri vllai I'm Maringlen Boja I ka duart e arta. Suksese

 • MB Music

  MB Music

  2 giorni fa

  Flmm vllai 🙏🙏🙏

 • Aurora Di Bono
  Aurora Di Bono3 giorni fa

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • roberto
  roberto3 giorni fa

  Sa keng relaksuse 😊

 • sandra m
  sandra m3 giorni fa

  please text anybody? ❤

 • sandra m

  sandra m

  3 giorni fa

  text of the song

 • Gigi Ciprian
  Gigi Ciprian3 giorni fa

  Talent

 • Zecrom Yt
  Zecrom Yt4 giorni fa

  Bravo si gjithmone kengetaret e mi te preferuar 😍

 • Nertila Sheta
  Nertila Sheta4 giorni fa

  Të jesh nga berati anila dhe mos të kesh këtë zë

 • Nertila Sheta
  Nertila Sheta4 giorni fa

  Wwwaaaawwwwwww

 • lorenc caku
  lorenc caku4 giorni fa

  Mirëseardhje për ty bukuroshe si gjithmonë zëri jote i veçantë dhe I ëmbël

 • zafiris zafiris
  zafiris zafiris4 giorni fa

  Për këto ditë që vuaj jeni ilaci im jeni të përsosur 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • Anisa Geri
  Anisa Geri4 giorni fa

  Fantastike super ♥️♥️♥️♥️♥️ Po e nje keng me Shkumbinin do ishte super Anila 🌞🌞🌞

 • Brunilda Tefa
  Brunilda Tefa4 giorni fa

  Bravo shume bukur testi, muzika, zeri Altinit e Aniles .e degjoj shume here ne dite kthe e perkthe 🥰

 • Florenc Hodi
  Florenc Hodi4 giorni fa

  Super kenge bravo super duet hit hit

 • lu lu
  lu lu4 giorni fa

  thjesht te mrekullueshem😘😘

 • anonim
  anonim4 giorni fa

  👌👏👏👏💃

 • Arsen Stojku
  Arsen Stojku4 giorni fa

  Super kenge bravo 🥰🥰

 • ami l
  ami l4 giorni fa

  Shum.ze.te.embel.ke.anila.dhe Me.altini prefekt.suksese.prsh nga tetova

 • ami l
  ami l4 giorni fa

  ❤⭐🔥🔥🔥🔥⭐❤

 • Monica Kojtari
  Monica Kojtari4 giorni fa

  Dynjeres te mbrekullueshem qe kendojn e na i bejn diten te bukur shum faleminderit anila e altin sulku❤❤❤❤❤❤❤🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🧡🧡🧡🧡🧡💗💗💗💗💗💗💗💗💝💝💝💝💝💖💖💖

 • shpresa Odei Dahen Kamil konja
  shpresa Odei Dahen Kamil konja5 giorni fa

  O Zooot kush mka dal Bravo na kthyt ne koh te bukur ju du fooort tkeni shendet

 • Juljana Metaj
  Juljana Metaj5 giorni fa

  Shume kenge e bukur

 • Ejona kajo
  Ejona kajo5 giorni fa

  ky zeri aniles automatikisht te con shume pas ne vite o vlla !!

 • Dj Nikolla
  Dj Nikolla5 giorni fa

  Mjafton t'i punoje Marigleni dhe cdo gje perfect..!!

 • Ela Myrteza
  Ela Myrteza5 giorni fa

  😘🤩🤩😍😘🤩🤩😍

 • Ela Myrteza
  Ela Myrteza5 giorni fa

  😘🤩🤩😍😘🤩🤩😍😘😘🤩🤩😍😍

 • Kledi Uku
  Kledi Uku5 giorni fa

  😢😢

 • Ask to seduce Miss
  Ask to seduce Miss5 giorni fa

  Ke ze briland sukses

 • Lira Shabaj
  Lira Shabaj6 giorni fa

  Gorgeous song love you guys 💞

 • Denisa Dhana
  Denisa Dhana6 giorni fa

  Kjo kenga te jep forcen tu thuash halleve " te befsha m...." Bravooooooooooooooooo

 • Ask to seduce Miss

  Ask to seduce Miss

  5 giorni fa

  Po Ku je o anila mimami se na knaqe zmr o dashuri

 • Riklejda Mecaj
  Riklejda Mecaj6 giorni fa

  Cdo keng jotja te sheron zemren 💖🥰🥰🥰

 • Ani Eni
  Ani Eni6 giorni fa

  Ohhh Anilaaaa sa te kam dashur me kenget e tua jam rritur , me pelqen shum zeri jott

 • floreta hakrama
  floreta hakrama6 giorni fa

  Super 👏👏

 • arlinda nasto
  arlinda nasto6 giorni fa

  Kenge super 👏👏👏 bravo na kenaqet me zerin dhe interpretimin 👏👏

 • Ilda Gjura
  Ilda Gjura6 giorni fa

  Ckemi

 • Ilda Gjura
  Ilda Gjura6 giorni fa

  Hahahah

 • cleast 67
  cleast 676 giorni fa

  Amon ça zoni ka dhe kjo anila me te dridh 🤣🤣❤️

 • OJ NUBE
  OJ NUBE6 giorni fa

  Super

 • Liza Gjoni
  Liza Gjoni6 giorni fa

  Iyiu

 • alketa gjata
  alketa gjata6 giorni fa

  O yjeee 💥💥👌👌

 • koiun dwrru
  koiun dwrru7 giorni fa

  Ke ze briland sukses

 • Erinda Poda
  Erinda Poda7 giorni fa

  Jeni te mrekullueshem te dy na keni hap syt me kete super keng , nuk e mbajm mend sa her e kam degjuar . Me shum ta degjoj me shum me pelqen .bravo

 • Ela Vlore
  Ela Vlore7 giorni fa

  Super keng 💖

 • koiun dwrru

  koiun dwrru

  7 giorni fa

  bukur

 • Ani Ani
  Ani Ani7 giorni fa

  Po Ku je o anila mimami se na knaqe zmr o dashuri

 • Majlinda Ferhati
  Majlinda Ferhati7 giorni fa

  Cmendem per ket gengen jeni perfekt te dy

 • Nurie Thomo
  Nurie Thomo7 giorni fa

  Bravo sa bukur 👏👏👏👏

 • Danjela Barolli
  Danjela Barolli7 giorni fa

  Super jan dy kengetaret e mi me te preferuar bravo sidomos anilen se ndroj me asnje nga keto te tanishmet kengetare

 • Jam Ilire
  Jam Ilire7 giorni fa

  Muzik tallava

 • Artush Djartush
  Artush Djartush7 giorni fa

  A good duet. Bravo

 • Emiona Bici
  Emiona Bici7 giorni fa

  Jam ne pun rastesisht u futa ne you tube po degjoj kete keng x te dhjeten her ,edhe se jam lark keget e Aniles me bejn te djehem ne vendin tim. Zeri yt me mbush plot me emozione.

 • chding zuure

  chding zuure

  7 giorni fa

  Anila

 • Emanuela Mani
  Emanuela Mani7 giorni fa

  Suksese Te dyve ne jet Dhe kudo 🌷🌷🌹🌹☀️

 • Malvina Nazeraj
  Malvina Nazeraj7 giorni fa

  Sa bukur dhe e thjesht Anila Mimani , 👏 qe te dy , suksese me tejshme patrioti im Altin Sulku !

 • Anjeza aliki alice siore
  Anjeza aliki alice siore7 giorni fa

  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️👏👏👏👏👏🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝

 • Николай Гочев
  Николай Гочев7 giorni fa

  ❣️❣️❣️🌹🌹🌹

 • ARTI Zaka
  ARTI Zaka7 giorni fa

  Bravo bravo ca zerin kishin si floro🎤

 • kristjana gjergji
  kristjana gjergji7 giorni fa

  Shume suksese Te dy jeni te mrekullushem Ju pershendes

 • Jesica Jesica
  Jesica Jesica7 giorni fa

  Shum kombinim I bukur me za te bukur te dy 👌 super

 • Gea Toli
  Gea Toli7 giorni fa

  bukur

 • Ariana Ramadani
  Ariana Ramadani7 giorni fa

  Ich libe sises lied

 • Ilir Muharremi
  Ilir Muharremi7 giorni fa

  Super kenge. 🔥🔥🔥 si gjith kenget e tjera te Aniles .Complimenti!!!

 • Alba musa
  Alba musa7 giorni fa

  Super super duetto jeni te bukur si vet kenga complimenti 🎊🎊🌟🌟♥️♥️

 • Best Papi chulo
  Best Papi chulo7 giorni fa

  Bravo

 • Nila Nila
  Nila Nila8 giorni fa

  Vallaj ja keni lujt telat me kte kenge!! Ooo Anila je fantastike, vetem me Altin Sulkun bej duete, se jeni ne te njejten zhaner muzike!!! Ju rujt Zoti

 • Gentjan Plaku
  Gentjan Plaku8 giorni fa

  Perfekt urime

 • fredi ladi
  fredi ladi8 giorni fa

  Anila

 • ahmed Soummar
  ahmed Soummar8 giorni fa

  supper

 • LOVE ALB
  LOVE ALB8 giorni fa

  Ka lezet ti degjosh keta dy zera te embel,100 probleme te kesh per nje moment i harron❤❤👍👍👏👏

 • Xhuljo
  Xhuljo8 giorni fa

  ❤️❤️

 • Arlind Tafa
  Arlind Tafa8 giorni fa

  Ca jan kto budalliqe

 • Alin Cocău
  Alin Cocău8 giorni fa

  Frumoasă melodia

 • ea gamesplay
  ea gamesplay8 giorni fa

  Muzik e bukur bravo

 • Bledi Korce
  Bledi Korce8 giorni fa

  Me ne fund një kenge qe te kenaq veshet..Bravooo

 • Dashnor Spaho
  Dashnor Spaho8 giorni fa

  Suksese kudo ju pjek zeri shum

 • Ava Muca
  Ava Muca8 giorni fa

  Shum keng e bukur

 • gtoss chddy
  gtoss chddy8 giorni fa

  Ke ze briland sukses

 • Don
  Don8 giorni fa

  Rregullone linkun spotify keni fut xhavita

 • Dorina Hadhidri
  Dorina Hadhidri8 giorni fa

  Wow sa bukur ju kendofte zemera 👏👏

 • gtoss chddy

  gtoss chddy

  8 giorni fa

  Super 💥💥💥💥💫💫🔥🔥🔥🔥

 • katy
  katy8 giorni fa

  sa e bukur ekam degjuar shum here sweet voices 🥰

 • Spartak Hyseni
  Spartak Hyseni8 giorni fa

  Bukur shume

 • Paulo Kiko
  Paulo Kiko8 giorni fa

  E perkryer si kenge dhe si kengetar super 👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • SILVER43562
  SILVER435628 giorni fa

  Super kenge dhe super duet👏👏👏👏

 • Blerina Deda
  Blerina Deda8 giorni fa

  Qe sa fillon kenga te kenaq bravo super

 • dueeh nyyu
  dueeh nyyu8 giorni fa

  Shume kenge e mire! ❤️

 • leonard lika
  leonard lika9 giorni fa

  👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Kostadina mylli
  Kostadina mylli9 giorni fa

  O lali lali sa mire ma ze gjumi djalin me zerin tuaj

 • dueeh nyyu

  dueeh nyyu

  8 giorni fa

  Anila Perl.

 • Jemmy Lala
  Jemmy Lala9 giorni fa

  Anila,fiksim i koheve te vjetra,ze melodioz. Altini,depertues ne zemer. Te dy alternim mrekullish !

 • Ida Qerim
  Ida Qerim9 giorni fa

  Suksese ze i embel kenge prefekte

Il prossimo