Bruno ft. Flori Mumajesi & Klajdi Haruni - NINA

​ @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream and Download: music.onima.co/NINA

Bruno ft. Flori Mumajesi & Klajdi Haruni - NINA

Music by ; Flori Mumajesi
Lyrics by ; Flori Mumajesi
Produced by ; Threedots Production
Video by ; Max Production


Follow Bruno on IG ;
iambrunooooo

Follow Flori on IG ;
iamflorimumajesi

Follow Klajdi on IG ;
klajdiharuni

Big Thanks TO ( M.M )

GREEN COAST
greencoastresort

COHL’ S
cohlssportswear

PROPER PIZZA
properpizza

MAX PRODUCTION
maxproductional

BOHEMIAN BEACH PALACE
bohemian.palase

MISS UNIVERSE
missuniversealb...

ITALOPTIK
italoptik

Me ty nina
Me ty nina
Jeta jonë jeta jonë si në filma

Me ty nina
Me ty nina
Jeta jonë jeta jonë si në filma

Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo
Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo

Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo
Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo

A e mban mend kur t’puthja dorën nina
Kudo ti të ishe vija vija
Nëse pyet ti ndjenjat e mia
Do tregonin ti je dashuria

Me ty nina
Me ty nina
Jeta jonë jeta jonë si në filma

Me ty nina
Me ty nina
Jeta jonë jeta jonë si në filma

Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo
Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo

Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo
Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo

Isha Noni për ty o Nina
Më godite si vetëtima
Fundin ne e lamë si në filma
Ne e lam e lam e lam vet
Me mua je jeeee
Me mua ti je jeee
Dhe pse me le leee
Dhe pse me le leee

Me ty nina
Me ty nina
Jeta jonë jeta jonë si në filma

Me ty nina
Me ty nina
Jeta jonë jeta jonë si në filma

Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo
Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo

Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo
Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo

Commenti

 • Toni T
  Toni T7 ore fa

  Flori është legjwnde krijues i mrekullueshem,thjeshtë legjende i Ballkanit .

 • Syfee Saif
  Syfee Saif12 ore fa

  The unique beauty of Bengal.

 • Bona Bona
  Bona Bona12 ore fa

  Kjo keng me ka shoqëruar cdo dit kur kalova pushimet ne Shqipëri ❤ 👏👏👏👏

 • Enea Sulaj
  Enea Sulaj14 ore fa

  Braaaaaaaaaavo. Bruno. ft. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️💋💋💋💋

 • Mohammed Ali
  Mohammed Ali15 ore fa

  My gf's name makes me love this song and she is a gorgeous Albanian girl ❤️ respect from England!! Kurdish 👌🏻

 • TheGlitterlicious
  TheGlitterlicious17 ore fa

  ITwindow suggested this song to me and it is my new jam! It was in a bad mood and now I feel so much better, even though I don't know what this song is about

 • Uarda Bullari
  Uarda Bullari18 ore fa

  😘😘😘😘😘

 • TODO
  TODO19 ore fa

  Respect from Italy CALABRIA 🇮🇹🤝🇦🇱

 • gioel Logu

  gioel Logu

  11 ore fa

  Fratee' sono italiano di origini Albanesi

 • Ergisa Spahollari
  Ergisa Spahollari22 ore fa

  No koment Bravoooo👏👏👏👏

 • Arian Sula
  Arian SulaGiorno fa

  Shyqyr që po dëgjoj një këngë që i kuptohet teksti, na mbyten habibat 😕

 • Kozeta Becka
  Kozeta BeckaGiorno fa

  Bukur!

 • Kucove Kucove
  Kucove KucoveGiorno fa

  Kjo kenge eshte shum e bukur

 • Tea Qose
  Tea QoseGiorno fa

  Askush :.... Portalet: Flor mumajesi I dedikon keng të dashurës së re 😂😂😂😂 emri I të cilës është ber I ditur në keng, bëhet fjal per nje vajz t quajtur Nina😂😂😂

 • fier fier
  fier fierGiorno fa

  💋💋💋💋💋💋

 • Rejan & Xhulieta Durra
  Rejan & Xhulieta DurraGiorno fa

  Super kenge

 • Peshkopi Diber
  Peshkopi DiberGiorno fa

  Shume e bukur kjo kenga👏👏👏

 • Kompir Gaming
  Kompir Gaming2 giorni fa

  Kancer

 • Jetton salihi Jeton salihi
  Jetton salihi Jeton salihi2 giorni fa

  👍👍👍👍👍

 • Małgosia Mary
  Małgosia Mary2 giorni fa

  Summer hit! Vacation on Albania!!! Wakacje Durres!!! Mali i robit

 • Ale Riti
  Ale Riti2 giorni fa

  😍😍😍😍

 • dil sambhal ja zara
  dil sambhal ja zara2 giorni fa

  Which language is this ?

 • Milan Roma
  Milan Roma2 giorni fa

  😍😍😍

 • Enkeleda Brahimaj
  Enkeleda Brahimaj2 giorni fa

  Super keng !!!!!!

 • Teutaeta
  Teutaeta2 giorni fa

  Hello Ninaaaaaa 🦅

 • FF MARSEND
  FF MARSEND2 giorni fa

  😂😂

 • Kesjana Pici
  Kesjana Pici2 giorni fa

  Me e bukra kjo eshte

 • Anjeza Dashi
  Anjeza Dashi2 giorni fa

  👏💥🎊👏🎉

 • Flamur Seidini
  Flamur Seidini3 giorni fa

  Sa here dele kenge e re thuhet hiti i veres 😂😂😂

 • Teddy lunaa
  Teddy lunaa3 giorni fa

  Old School albania 🇦🇱💙👌❤💕♥🇦🇱

 • jonny emy
  jonny emy3 giorni fa

  Kush esht i 1989

 • Hana Hana
  Hana Hana3 giorni fa

  😙😙

 • Salma selo
  Salma selo3 giorni fa

  I lovet 😍😍😍 Morocco

 • kejvina Queen ❤
  kejvina Queen ❤3 giorni fa

  Kenga me e bukur ❤❤❤❤❤❤❤❤

 • boris devic
  boris devic3 giorni fa

  Bravoooo from Serbija brutal

 • boris devic

  boris devic

  Giorno fa

  Extraaaa

 • A K
  A K3 giorni fa

  Pse nuk e ka pa me heret une me siguri do kem qene ne ndonje planet tjeter😂

 • Rudi Rudi

  Rudi Rudi

  Giorno fa

  Hahahaha gjithashtu

 • Mira P

  Mira P

  2 giorni fa

  Edhe une ahahah

 • Flora Sen

  Flora Sen

  2 giorni fa

  Ja

 • Erkida Ajsi
  Erkida Ajsi3 giorni fa

  O Po

 • Erti Rajli Selimi
  Erti Rajli Selimi4 giorni fa

  Jeni me te miret

 • Fatmire Mehmeti
  Fatmire Mehmeti4 giorni fa

  me ty Nina Nina Nina o ,hit i ksaj vere dhe veres tjetr qe vjen !se besoj qe do hartohet leht ! HIT 💥💫👌👍👏🙋🏼‍♀️🤷🏼‍♀️💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳

 • genti ceca
  genti ceca4 giorni fa

  Super kjo kenge ja vlen ta degjosh...🤩🤩🤩🤩🤩👍👍👏👏👌👌👍👍👍👍

 • mcure !
  mcure !4 giorni fa

  Bella 🥰....traduzione in italiano ho tedesco?? 🙏🙏

 • Pink & blue jelly vibes ❤
  Pink & blue jelly vibes ❤4 giorni fa

  Flori njesh👍🤩

 • Alket Hoxha
  Alket Hoxha4 giorni fa

  Super bravo çunat 👏👏👏👏

 • Slena Haskoo
  Slena Haskoo4 giorni fa

  Onina si je

 • Ester Ina
  Ester Ina4 giorni fa

  Hiti I 2021.Te kendoje Flori nrm

 • Ledio Delvina
  Ledio Delvina4 giorni fa

  Super

 • Ana Kaloci
  Ana Kaloci4 giorni fa

  Kush Eshte Nina?🧐🧐🧐

 • Arjeta Hajderasi
  Arjeta Hajderasi4 giorni fa

  Super

 • Natale Zaka
  Natale Zaka4 giorni fa

  sa bukur ekeber kenkegen nina

 • A & R
  A & R5 giorni fa

  No comments. The song speaks itself. Hit 2021. Hello from Toronto 🇨🇦.

 • Mirjete Hajrizi

  Mirjete Hajrizi

  2 giorni fa

  Jc.øju

 • Hasime Karaj

  Hasime Karaj

  3 giorni fa

  Mir xc

 • Elida Aliaj
  Elida Aliaj5 giorni fa

  Bravo

 • zuygj bnsv
  zuygj bnsv5 giorni fa

  nni'na < ndi(he)na?

 • Elisa Seneku
  Elisa Seneku5 giorni fa

  Kenge arixhinjsh😂

 • Muazez Ceni
  Muazez Ceni5 giorni fa

  Kenga me e bukur qe kam degjuar ksaj vere

 • marinela vasa
  marinela vasa6 giorni fa

  Bruno: Me ty Nina Gocat: Kush esht Nina

 • Regdu Geht

  Regdu Geht

  6 giorni fa

  Titi N'Durres Nina N'Tiron dhe kjo ver me kto dy kong mbaron.

 • Elona Lleshi
  Elona Lleshi6 giorni fa

  kenga me e bukure qe kam degjeuar ndonjo here

 • zuygj bnsv

  zuygj bnsv

  5 giorni fa

  Mirembrema, Ju Kendofte Shpirti Dhe Zemra, Respekt 👀👍🙋

 • lupo Manaro
  lupo Manaro6 giorni fa

  Super

 • Nina Zyka
  Nina Zyka6 giorni fa

  ju lumte goja per kengen e bukur.jeni te mrekullueshem.

 • Esad Pac

  Esad Pac

  3 giorni fa

  Jag 60 00998

 • Regdu Geht

  Regdu Geht

  6 giorni fa

  Can someone translate pls. I fell in love with this

 • freskUS -
  freskUS -6 giorni fa

  Super Bruno!

 • Shpetim Martini
  Shpetim Martini6 giorni fa

  Kenga me pa pik kuptimi qe kam ndigjuar deri sot 🤔😎😒

 • Agim Hazizaj
  Agim Hazizaj6 giorni fa

  sfd3

 • Shukri Trepca
  Shukri Trepca6 giorni fa

  Kung

 • Magda Mparouta
  Magda Mparouta6 giorni fa

  💖💖💖🥰🥰

 • Smithers Ibra
  Smithers Ibra6 giorni fa

  Super 👌👌👍👍👏👏👏👏

 • Greta Myrteza
  Greta Myrteza6 giorni fa

  Po jeni te tre bashke diet eshte hit

 • lori Janaqi
  lori Janaqi6 giorni fa

  Hiti më i bukur i verës

 • Anjeza Dashi
  Anjeza Dashi6 giorni fa

  👏👏

 • Taleb Mehmet
  Taleb Mehmet7 giorni fa

  اغنية حلوة. From Tunisia🇹🇳🇹🇳🇹🇳🇹🇳

 • Old Coins
  Old Coins7 giorni fa

  Mirembrema, Ju Kendofte Shpirti Dhe Zemra, Respekt 👀👍🙋

 • Old Coins

  Old Coins

  Giorno fa

  @Regdu Geht 👀😙🌹😙🌹😙👍

 • Regdu Geht

  Regdu Geht

  5 giorni fa

  Liked it without even listening to the song ✅ and wasn’t I right 💃

 • TIMCHO
  TIMCHO7 giorni fa

  I go on holiday in Ksamil and this song was nonstop on the beaches 😍😍

 • kejvina Queen ❤
  kejvina Queen ❤7 giorni fa

  Deksha 🥰🥰🥰🥰🥰🥰😘😘😘😘😘😘

 • xMiLY
  xMiLY7 giorni fa

  nina nina nina nianoooooooooooooo

 • Arta Prendi
  Arta Prendi7 giorni fa

  👑👑👑❤❤❤💫💫💫💥💥💥

 • Artush Djartush
  Artush Djartush7 giorni fa

  Υπέροχο τραγούδι μπράβο.

 • Klema Dervishi
  Klema Dervishi7 giorni fa

  Kjo kenga esht shum e bukur esht kenga ime prefura😊😊😊

 • mxslegend
  mxslegend7 giorni fa

  🌊🌊🌈

 • alma osmani
  alma osmani7 giorni fa

  Nina😅🥰🥰

 • Bobo flf
  Bobo flf7 giorni fa

  Faleminderit që i keni kushtu kang shoqes time Nina 🤝👊

 • Lelo Pirja
  Lelo Pirja7 giorni fa

  Me eshte ber fiksim kjo kenge

 • Mira Baruti
  Mira Baruti7 giorni fa

  Flori Dashuri je ♥️♥️♥️♥️shpirt 💎💎💎💎

 • Valbona Demiri
  Valbona Demiri8 giorni fa

  Edhe mua sa me pelqen,dedikuar cupes time Nina🥰❤😘

 • Electro music Electro music
  Electro music Electro music8 giorni fa

  click on an English version maybe it might become an international hit

 • serdy ximi

  serdy ximi

  6 giorni fa

  Can someone translate pls. I fell in love with this

 • Koshi Bora
  Koshi Bora8 giorni fa

  Bravo te gjitheve💕💕💕

 • Kristina Kita
  Kristina Kita8 giorni fa

  Bukur💞💞💞💞💞♥️♥️🌹

 • Lul Elezi
  Lul Elezi8 giorni fa

  Nina, nina,nina,nina🤪🤪🤪🤪🤪🙉🙉🙉🙊🙈

 • Xhepa Miltion
  Xhepa Miltion8 giorni fa

  Super keng 👏👏👏

 • ARBANISH-ILLYRIC FOLKTALES
  ARBANISH-ILLYRIC FOLKTALES8 giorni fa

  nni'na < ndi(he)na?

 • vliduu zeeb

  vliduu zeeb

  4 giorni fa

  I adore Flori, I love all his songs. Listening from England but I have a Beautiful Albanian boyfriend ❤❤😍😍

 • artur fejza
  artur fejza8 giorni fa

  E kam von ket kong ke makina sa bukur del sidomos kur je ne autostrad

 • Nertila Tringa
  Nertila Tringa8 giorni fa

  Bruno 🤍💚❤💜

 • Rivelina Sula
  Rivelina Sula8 giorni fa

  Très jolie chanson bravo

 • Μirada Lezaj
  Μirada Lezaj9 giorni fa

  🤣🤣🤣🥰🥰🥰🥰🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻👍🏾👍🏾

 • Kristjan Peta
  Kristjan Peta9 giorni fa

  kenga m vk e kesaj vere deri tani

 • Ndricim Maku
  Ndricim Maku9 giorni fa

  sa inat ju kan mer jahu plasen ziliqaret, haaa bravo cuna

 • Nevila Buci
  Nevila Buci9 giorni fa

  Kenga 2021 me e bukur e vitit

 • alma dajcaj
  alma dajcaj9 giorni fa

  Super 😍😍

 • Anxhela Koco
  Anxhela Koco9 giorni fa

  Kenge SUPER🤩🤩🤩

 • Mii.
  Mii.9 giorni fa

  Im from Poland and I love it 🥰👌🇵🇱 Albania ❤️‍🔥

 • Juljan Jack

  Juljan Jack

  9 giorni fa

  I love Poland Girl🇵🇱❤️🏖️

 • Dritan Hasani
  Dritan Hasani9 giorni fa

  Trio fantastiko.Bravo cuna.

 • Xhevrije Klecjo
  Xhevrije Klecjo9 giorni fa

  Wow so beautiful

 • kastriot Dodaj
  kastriot Dodaj10 giorni fa

  Qija ropt kosov shqipni vetem millionie klikime

 • Eri Selda
  Eri Selda10 giorni fa

  Shoom mir

Il prossimo