Dua të të bëj gropën - Soni Malaj dhe Behar Mera


Një program nga Turjan Hysko
Moderatore: Marina Vjollca
Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto, Gentian Zenelaj
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ITwindow for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Commenti

 • Victorina Suci
  Victorina Suci4 giorni fa

  😛😛😛😛🙉🙉👀👀👀👀💑

 • Maria Conte
  Maria Conte6 giorni fa

  Behar njishi soni shum e bukur.na knaqen bravoo

 • Elsa Luca
  Elsa Luca28 giorni fa

  Haha 💋💋❤❤🌹🌹🌹

 • Festime Shkurta
  Festime ShkurtaMese fa

  @Jayram Aryal

 • A V
  A VMese fa

  🤣🤣🤣

 • Samy and Hillary
  Samy and HillaryMese fa

  Fantastike😅😅😅😅😅😅

 • Zeni Zylyftari
  Zeni ZylyftariMese fa

  Njeshe jeni Behar mera.

 • LoVe LoVe
  LoVe LoVeMese fa

  Fantastike Soni 🤩

 • Monda Delija Pjetri
  Monda Delija PjetriMese fa

  😅😅👏👏👏

 • jonas15 Jonas
  jonas15 JonasMese fa

  Ca esht kjo botox pupuou si Michael Jackson..uaaaa aaaa mostro e shpërfytyruar

 • Miri Miri
  Miri MiriMese fa

  Perse nuk e bej mision s.z Te shko me mire

 • Llazi Sukulli
  Llazi SukulliMese fa

  Ĺĺ

 • Lerdian Troka
  Lerdian TrokaMese fa

  HAHAHA 🤣 KA BER MJAU NUK KA BER UAU 😂😂😂

 • anxhela love
  anxhela loveMese fa

  😂

 • Jeff Vat
  Jeff VatMese fa

  Behar Mera nuk paska dhembe?!

 • Fatty Davidhi
  Fatty DavidhiMese fa

  Si shum e gjat soni😏

 • B gashi
  B gashiMese fa

  Beha Meier je ylle

 • Julian Fier
  Julian FierMese fa

  Behar Mera i madh prz yyyyyyyyyyy zjarrrrrrrrrrr lotttttttt 🤣🤣🤣🤣🥰🥰🥰🥰🥰🔥🔥🔥🔥🔥❤❤❤❤❤🥰🥰🥰

 • Julian Fier
  Julian FierMese fa

  Soni Malaj sa e madhe sa e omel zmra bkr kjo 🥺🥺🥺🥺🥺🥰🥰🥰🥰🥰🥰😘😘😘😘🙈🙈🙈🙈❤❤❤❤💖💖💖🥰🥰🥰🥰🥰🥰😘😘😘😘😘❤❤❤❤❤

 • Julian Fier
  Julian FierMese fa

  Sa e papar esht kjo lotttttttt 🥺🥺🥺🥺🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Alma Bajrami
  Alma BajramiMese fa

  O cu kenaqa Damllaja me bluzen e bananes I madh Dashnor Diko

 • Liza Ajdinaj
  Liza AjdinajMese fa

  B mera nje ylllllllllllllll

 • Liza Ajdinaj
  Liza AjdinajMese fa

  Nderrojani emrin dua te te bej gropen ..nuk u ngopem me gropen ?????

 • Sonila Zeqo
  Sonila ZeqoMese fa

  Hahahhaha si e imiton kopjo Arbanen

 • Edison Lika
  Edison LikaMese fa

  Ca artiste je ti o baxhell muti gojorse

 • Diana Zelia
  Diana ZeliaMese fa

  Ky emisjon më pelqen shumm se duket që është umor jo si emisjonet e tjera i japin si të vërtet po jan fallco

 • Medina Medina
  Medina MedinaMese fa

  E mire Soni e mire po si i dukene pastrusete kesaj si jane te marte dreqi botoksete selikonine ty qe zdukete si pastruse hahahaha hahahaha

 • Keli Marko
  Keli MarkoMese fa

  Behar mera respekte

 • haxhi rrapaj
  haxhi rrapajMese fa

  super

 • A P
  A PMese fa

  The best 🤣🤣

 • Julio 10
  Julio 10Mese fa

  Kjo soni silikon e gjtha shum pordhace se duroj dot kur flet kengetare madhe kjo nuk kendoi dot nje kenge popullore la nam

 • Albana Demaj

  Albana Demaj

  Mese fa

  Eshte kengetare legjend

 • Tim Habili
  Tim HabiliMese fa

  Po kjo jurnaliste pse mercenary kot sikur Po e hane grenxa dergoni ndonje Doctor ti heqi thumbin e grenxes qe i ka ngelur mbrenda.

 • Emanuela Vranishti
  Emanuela VranishtiMese fa

  Behar nje aktor i math e kam shum qef

 • Fatosi Redxha
  Fatosi RedxhaMese fa

  Behar Mera 😂😂👌👌

 • Elton Daily
  Elton DailyMese fa

  Ndiqni kanalin tonë mësoni gjermanisht. 🇩🇪

 • Amigo S
  Amigo SMese fa

  Nje llafazane kjo ta merzit bythen kurse Behari 💫

 • Ledri Vula
  Ledri VulaMese fa

  Soni yll ❤️

 • Elton Daily

  Elton Daily

  Mese fa

  Ndiqni kanalin tonë mësoni gjermanisht. 🇩🇪

 • Eli Laç
  Eli LaçMese fa

  Behar Mera legjend 💪🇦🇱😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Nurie Thomo
  Nurie ThomoMese fa

  Si gjithmon shum i mir behari

 • klody -g
  klody -gMese fa

  Bobobobobobobobobobobo bobobobobobobobobobobo 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 bravo

 • Klinton Rakipaj
  Klinton RakipajMese fa

  A u dhjefsha skenarin ky thote njehere kjo eshte hajdutja pastaj Jo jam un hajduti. Kot pa kuptim

 • Era hhh Rexhepi

  Era hhh Rexhepi

  Mese fa

  Kolazhmuzikpopulloreavnidibronishiperiamesme

 • Kqiku Kqiku
  Kqiku KqikuMese fa

  Si nuk mesuam shqipe kurre, t'ja bej hallall, t'ja bej hallall, qeshte kjo ...kemi fjalet shqipe ne...ju lutem

 • Elton Daily

  Elton Daily

  Mese fa

  Ndiqni kanalin tonë mësoni gjermanisht. 🇩🇪

 • Loredana Lifestyle 2
  Loredana Lifestyle 2Mese fa

  Soni nje bombe

 • Frange Kola
  Frange KolaMese fa

  😂😂

 • SenkaiDezu YT
  SenkaiDezu YTMese fa

  Αλbana e ka bo hunden operacin si bythe.

 • Doro Saraj
  Doro SarajMese fa

  Behar Mera mir qe ike nga Alpazar se te shofim dhe ne Role te tjera .Je yll

 • Jose Tranquelo

  Jose Tranquelo

  Mese fa

  Le te mbaje xhevoicen tani Goni!

 • No Reason
  No ReasonMese fa

  I madh Behari si gjithmone

 • Kristian Carinaj

  Kristian Carinaj

  Mese fa

  @Elton Daily o K

 • Elton Daily

  Elton Daily

  Mese fa

  Ndiqni kanalin tonë mësoni gjermanisht. 🇩🇪

 • Bubble Day
  Bubble DayMese fa

  Edhe kesaj Arbanes duket sikur i shkoet ne nevojtore 😂😂😂

 • Haziz Laci
  Haziz LaciMese fa

  Silikon i gjall

 • Elton Daily

  Elton Daily

  Mese fa

  Ndiqni kanalin tonë mësoni gjermanisht. 🇩🇪

 • Ledi Led
  Ledi LedMese fa

  Soni malaj eshte kokrra e yllit 🥰

 • Ylli Krasniqi

  Ylli Krasniqi

  Mese fa

  Haha kokrra e yllit se kisha nigju nej her se kjo kokrra ka nje shprehje tjeter🤨🤔

 • Besmira Ndreca

  Besmira Ndreca

  Mese fa

  😂🤣😂🤣 dua te te bej gropen qkas gjdo kun 😂🤣

 • CIMI VELANIA
  CIMI VELANIAMese fa

  Behari King 👑

 • Elton Daily

  Elton Daily

  Mese fa

  Ndiqni kanalin tonë mësoni gjermanisht. 🇩🇪

 • Albana Aliaj
  Albana AliajMese fa

  Shume kinge Soni,Behar Meraj i komletuar.

 • Elton Daily

  Elton Daily

  Mese fa

  Ndiqni kanalin tonë mësoni gjermanisht. 🇩🇪

 • Eldison Hoxha

  Eldison Hoxha

  Mese fa

  Queen doje t thoje?

 • GREEn wallters
  GREEn walltersMese fa

  Soni, qenka bere nga fytyra. , si ato kemishat e ngushta Te barkederrave.

 • Gesi Gesi

  Gesi Gesi

  Mese fa

  Behar je aktor shum i mir .por ne Al Pazar. Atje kishe me shum lezet

 • H B

  H B

  Mese fa

  @GREEn wallters ok

 • GREEn wallters

  GREEn wallters

  Mese fa

  @Mentor Dunga Mire o Mentor , si te thuash ti . Nuk ka gje. Po Iki Te fle gjume une. Po ti hajde zbrit ne toke, se pale nga Po Te fluturon mendja. Hajt puc puc

 • Elton Daily

  Elton Daily

  Mese fa

  Ndiqni kanalin tonë mësoni gjermanisht. 🇩🇪

 • Power Dinami

  Power Dinami

  Mese fa

  @Mentor Dunga hahaha 😂😂😂😂😂😂 do e kesh pare me syze se soni ka ndryshuar si nata me diten,dhe e ka pranuar dhe vete ,dhe mir e ka bere ne trupin e vet eshte vete "shtet"

 • justmyself andI
  justmyself andIMese fa

  Njejt si Arbana 🤣.... dhe historit ashtau te çoroditura

Il prossimo