Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)

Commenti

 • regina Ndoci
  regina NdociGiorno fa

  Fixim me eshte bere kjo kenge ♥️♥️🇦🇱🇦🇱

 • Bashkim Kapllani
  Bashkim Kapllani5 giorni fa

  Hallo

 • Mandi Kukesi
  Mandi Kukesi6 giorni fa

  N goj do ta derdh fifi

 • Laert Veizaj
  Laert Veizaj6 giorni fa

  Fiksim🙏❤👌🥰

 • Mandi Kukesi
  Mandi Kukesi6 giorni fa

  Do t mbys ne kar o fifi

 • Enkelejda losha
  Enkelejda losha6 giorni fa

  3qq

 • Alzeta Demiri
  Alzeta Demiri6 giorni fa

  FIFI

 • Muhammet kaplan
  Muhammet kaplan8 giorni fa

  Kactene türk dinliyor acaba 😊

 • abibe abduramani
  abibe abduramani8 giorni fa

  💕💕💕💕💕

 • Tila Llomi
  Tila Llomi11 giorni fa

  Fifi kenge shum e bukur ❤️❤️❤️❤️❤️

 • Julia Muqaj
  Julia Muqaj11 giorni fa

  ♥️♥️

 • Arben Alcani
  Arben Alcani12 giorni fa

  Magjia e bardhë ❤'🚢🗻

 • Ggg 3
  Ggg 313 giorni fa

  Kjo kng eshte hit vere 🔥🔥

 • Arben Alcani
  Arben Alcani13 giorni fa

  Ndoshta Fifi e ka lexuar mëndjen time në ëndërr 😍 kur e ka nxjerr këtë tekst

 • massive611
  massive61114 giorni fa

  kjo kenga eshte super, ama vetem nese mbyllet ekrani kur fillon te kendoe Brunoja.

 • Alketa Bufi
  Alketa Bufi14 giorni fa

  👍👍👍👍👍

 • Rodica Stecz
  Rodica Stecz15 giorni fa

  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️😘😘😘Love from Romania! Excelent! 🥰🥰🥰

 • Kristian Ermal Greku
  Kristian Ermal Greku16 giorni fa

  Super kenge, ju lumt ♥️♥️

 • Lima Mollosmani
  Lima Mollosmani16 giorni fa

  Fifi me plot gojen ti je fituese ti je artiste e madheee

 • Lima Mollosmani
  Lima Mollosmani16 giorni fa

  Bravo ju lumte goja nuk ngopem se degjuari

 • Arijet Syla
  Arijet Syla17 giorni fa

  jjii0

 • my everything
  my everything18 giorni fa

  itwindow.info/door/video/lpSKf9OrqnWSrJQ.html

 • bardh maliqi
  bardh maliqi20 giorni fa

  jasha nanush

 • Majliii
  Majliii21 giorno fa

  7th bò

 • Arben Alcani
  Arben Alcani21 giorno fa

  Si gjithmonë fantastike e surprizuese. Kjo këngë duhet të ishte kënga fituese . Por si gjithmonë si "('Dashuria' & 'Kënga')' " e vërtetë vonojnë po kurrë 😴 mëndja & Zemra ato si harron,❤💓😍😙 thjesht ❤' Fiksim '❤

 • Arben Alcani

  Arben Alcani

  4 giorni fa

  ❤💎❤

 • Arben Alcani

  Arben Alcani

  4 giorni fa

  ❤👄❤🌞😹😻

 • Toni S
  Toni S22 giorni fa

  Komente absurde!!!! Kur nje kënge është e bukur, është e bukur dhe PIKË.

 • pipi corape grisura
  pipi corape grisura24 giorni fa

  kush cmendet pas refrenit ?

 • mirka piti
  mirka piti25 giorni fa

  Kenga eshte e bukur,por FIFI,qenka shendoshur,perseri...

 • irena kola
  irena kola25 giorni fa

  Artiste je

 • jorina bregu
  jorina bregu25 giorni fa

  te

 • Rud Wat
  Rud Wat26 giorni fa

  Kenga me e shemtuar e Filloretes...keqardhje!

 • Nikomondi Lala

  Nikomondi Lala

  14 giorni fa

  Ngop

 • Aron Ninja- Boy
  Aron Ninja- Boy26 giorni fa

  Fiksim kjo kenga

 • Xhavit Haliti
  Xhavit Haliti27 giorni fa

  Talentosos

 • my everything
  my everything27 giorni fa

  itwindow.info/door/video/dqNpeJJ4un-0ZqU.html

 • Ajla Dervishi
  Ajla Dervishi29 giorni fa

  fifi is the best

 • Xhimi Sula
  Xhimi SulaMese fa

  Kush eka fiksim kete kenge ... me bo laik ..!!

 • A. Kast
  A. KastMese fa

  Bruno paska veshur fustanin me te gjat se fifi 😂😂😂

 • Beth Pool
  Beth PoolMese fa

  O Fifi, je magjepse ne skene, me ate lozonjaren shejtane, e shkathet, hip, cool, bashkekohore, futunne festival te kenges bashke me brunon, vec thuaj brunos te heqindore nga xhybja zeze

 • Arben Alcani
  Arben AlcaniMese fa

  Nuk po du unë jo jo me t'bo keeq😍

 • Orestis Albrahimi
  Orestis AlbrahimiMese fa

  Kjo duhej te ishte kënga magjike fituese.

 • Laureta Ta
  Laureta TaMese fa

  Pse nuk e fitoi çmimin e pare sh keq....🇪🇸🇪🇸 kenga me e bukur !! 👑👑💯💥💫

 • Kasimi Elerjeta
  Kasimi ElerjetaMese fa

  Super keng

 • ardita zeqiri
  ardita zeqiriMese fa

  Ftyra,me e bukur e Estrades je Fifi 👌

 • Ilda Kodra
  Ilda KodraMese fa

  Bellissima canzone..bravi ragazzi🇦🇱🇮🇹

 • Marjel Guxholli
  Marjel GuxholliMese fa

  Super keng😍💖👍

 • Jolanda Ademi
  Jolanda AdemiMese fa

  Meritonit c mimin e par

 • Arben Kanina
  Arben KaninaMese fa

  Keng e bukur po fifi esht veshur si herkuli

 • ardita zeqiri
  ardita zeqiriMese fa

  Fifi shum je e bukur

 • ardita zeqiri
  ardita zeqiriMese fa

  Driton ❤

 • Anna Douka
  Anna DoukaMese fa

  Ju duhej ta kishit mar cmimin ..kengen magjike

 • Eglantina Toku
  Eglantina TokuMese fa

  Bravo nje bravo te madhe zerea brilande shuem e bukure

 • Suela Krasniqi
  Suela KrasniqiMese fa

  Ju lumtë Fifi je e preferuarA ime shendet e suksese loqk

 • Mohamed El-Tawab
  Mohamed El-TawabMese fa

  I’m Egyptian and my girlfriend from Albania and she played this awesome song 👏🏻 🇪🇬 🇦🇱 ❤️

 • Xheku Dashi
  Xheku DashiMese fa

  Bravo super hit

 • Orgito Dalipaj
  Orgito DalipajMese fa

  ma te miret jeni

 • brisi brahimi
  brisi brahimiMese fa

  Kenge sJam krenare qe jwm shqiptare.Je siua fiere d'etre albanaise. hume e bukur dhe e kenduar me shpir.

 • Besmira Zama
  Besmira ZamaMese fa

  Me te miret ❤❤❤🤩🤩🤩🤩🤩

 • tolga saysman
  tolga saysmanMese fa

  Nje bravo te madhe fifi bruno bravo

 • Marsel Erat
  Marsel EratMese fa

  Duhet te ishte kenga fituse.

 • Anita Klopp
  Anita KloppMese fa

  Nuk e di pse kjo Fifi din me dhi kaq shum („koka fort e koka but nuk e di ama nto une jom ngul“) 🤢🤢🤢

 • Jona Sali
  Jona SaliMese fa

  Intro ngjan me "ash- give a little" :)

 • Chevening Uk
  Chevening UkMese fa

  Dy palaco ne nje dere dale dale... 🤦🏻‍♂️ Tmerr artistik 🤯

 • Majlinda Daki
  Majlinda DakiMese fa

  Bravo fifi bruno 👌

 • Borsh 🇦🇱
  Borsh 🇦🇱Mese fa

  Sikur jane shtuar kohet e fundit artistet qe dallojm nga vipkezat qe u kendonte pellumbesha 😄😄👍 Siper e degjojm non stop

 • Adelina kuqi
  Adelina kuqiMese fa

  Bravo këngë🎼🎤👏

 • ledi bregu
  ledi breguMese fa

  You mean filloreta ft qazim ...

 • Elida Kaiku
  Elida KaikuMese fa

  Ta degjoj 30 here ne dite e nuk ngopem kurre 👏👏👏👏❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Geta Ganellari
  Geta GanellariMese fa

  Super kenge e meriton fitoten

 • blerti
  blertiMese fa

  Bravo Fifi me pelqen kshu si je ska nevoj per ndrishime

 • Erando Sina
  Erando SinaMese fa

  Kjo duhet per eurovizion se ktu sdin te vlersojn

 • Arita Sokoli
  Arita SokoliMese fa

  Kjo kenge kish dashte me fitu!

 • Alban Kllogjeri
  Alban KllogjeriMese fa

  🥰🥰👏👏👏👏👏👏👏

 • klevis biba
  klevis bibaMese fa

  Iw

 • Vali Vali
  Vali ValiMese fa

  Fifi kendon bukur po e prishi me ate kercim skandal dhe Fifi mundohet ti ngjaj Adelina Ismailit po jo moj Fifi nuk e kap ate ti dhe sa u bashkove me Fatjonin te iku mendja fare u bere cik torollake

 • Dea Dea
  Dea DeaMese fa

  Teksti Fifi - Nuk po du njo jo me t'bo keq Kjo shkretetira Nje pik uj s'po ma jep Veten jam tu e rrejt Shkretetiren n'det Une e bej vet Bruno Jemi ,S'jemi Ne rreth ton dashnia Dhe energjia jon Themi Kur mundet themi Ti ne syt e mia Kur te mbaroj shija Fifi_ Bruno Akoma ty te dua je Sa shumë ti per mua je Deri frymën e fundit ne s'kemi me ndryshu 2x Freak show M'dole ti, ti djale E ke lon mas ore Kejt kejt ket femen E ke gjet, gjet njerin qe pret Jo, kurgjo kurr n'jet ti nuk ma bone mu t'leht Koka fort, koka but Nuk e di, ama n'to un jam ngul ej Koka fort, koka but Nuk e di, ama n'to un jam ngul Bruno Si mos me ty, si mos me ty Edhe nese ma do pija Nuk jam thy, nuk jam thy Ti, dashni, ti, fiksimi im Je fiksimi im Edhe pse ti nuk ma di Edhe pse ti nuk ma di Fifi_Bruno Akoma ty te dua je Sa shum ti per mua je Dej frymën e fundit ne s'kemi me ndryshu 2x

 • Brunilda Dapi
  Brunilda DapiMese fa

  Nuk kuptoj sinqerisht si nuk fiton Fifi...Fantastike esht

 • Tana Filaj
  Tana FilajMese fa

  Kemga me bukur me pelqeu shum

 • hedllo hellow
  hedllo hellowMese fa

  Fiksimi im

 • Noel 17
  Noel 17Mese fa

  Fiksim fiksim 🔥🔥🔥🔥🔥

 • Arben Alcani
  Arben AlcaniMese fa

  😙😍❤Fiksim❤😍😘

 • andi lici
  andi liciMese fa

  ca esht vesh si berber ky bolja

 • Infotech Infotech
  Infotech InfotechMese fa

  itwindow.info/door/video/eWeodt9nmHewe8s.html

 • Mariela Skendo
  Mariela SkendoMese fa

  Super kenge

 • Qendresaa
  QendresaaMese fa

  Fort trup palidhje fifi

 • irena kola
  irena kolaMese fa

  👌👌

 • Ajlina Cani
  Ajlina CaniMese fa

  Fifi and Fatjon Kuqari

 • Agjenci Udhetimi
  Agjenci UdhetimiMese fa

  Ka lezet shpirti kur i ngjon kenget e Brunos pale Fifi super kendon, njishat

 • Rijela Kushtrim
  Rijela KushtrimMese fa

  Super

 • Pranvera Binjaku
  Pranvera BinjakuMese fa

  Bravo fifi por këtë këngë kaq tëbukur bashkunim shum ibukur midis teje dhe brunos ju përgëzoj tëdyve dongelet fiksim kjo kënga juaj ësht shum e bukur dhe njëher bravo por këtë balad kaq tëbukur keni goditur bukur këtë këngë inat tjuken jeni 1 tëdy siti dhe bruno zoti ju ruajt

 • Arjana Madani
  Arjana MadaniMese fa

  😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 • Arjana Madani
  Arjana MadaniMese fa

  Te lumt Fifi and Bruno, cdo or e nigjoj kengen tuaj👸👸👸👸👸👸👸👸👏👏👏💖💫💥👑

 • Arjana Madani
  Arjana MadaniMese fa

  Sa shum ti per mua je(Leo),,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, fifi e mrekullueshme je❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Arjana Madani
  Arjana MadaniMese fa

  👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • lac ser
  lac serMese fa

  Auuuuu fifi prap shum e shendosh je nos dil me te shkurtra shum se e kie guzicen e madhe

 • Anila Derrasa
  Anila DerrasaMese fa

  Fifi bravo je shume e mira

 • Leda Amz
  Leda AmzMese fa

  Bravo shum me pelqejn kenget kuptim te jetes ❤❤

 • Tania Papadopoulou
  Tania PapadopoulouMese fa

  ❤️❤️❤️👍👍👍👏👏👏👏👏👏

 • Vita Kastrati
  Vita KastratiMese fa

  I don’t like your song

 • Elona Lona
  Elona LonaMese fa

  Fifi me e mira zeri brilant dhe super njeri i dhjesht gjithashtu edhe bruna jeni njėsh

 • Leonard Fejzi
  Leonard FejziMese fa

  Super

Il prossimo