Ronela Hajati ft Vig Poppa - ALO

Melody and lyrics: Ronela Hajati ,Vig Poppa, Osman Mula,Agim Doçi
Music, mix and arrangement: Cekicbeatz
Styling : Zaimina Vasjari/ ZV Store - Anisa Collection
Hair and M.U.A : BS Beauty
Editing and color grading: Sami Leka

Commenti

 • Agron berisha
  Agron berisha15 ore fa

  🤴🏼🤴🏼🤴🏼 vigi asht nje nder reperat mat mir. Kalle ma shpesh babo

 • yourgirlhere
  yourgirlhereGiorno fa

  The bass is everythingg 😍😍😍

 • Jori Rakipi
  Jori Rakipi3 giorni fa

  Respekte per Talenten qe ke ,🥰

 • Andi Balaj
  Andi Balaj9 giorni fa

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • ema elena
  ema elena10 giorni fa

  Hit bre🔥

 • Hysen Sadedin
  Hysen Sadedin10 giorni fa

  keng e bukur

 • Liri Kaliqi
  Liri Kaliqi11 giorni fa

  Bravo bravo bravo e madhe per ronelen shume bukur mrekulli shume prurje e bukur fantastike

 • sokin jon
  sokin jon13 giorni fa

  Alo alo alo ty te degjoja 🙈🤭 Dhe zerin tend te ngroht un pran e doja🙃🥺🧸

 • bruna diko
  bruna diko13 giorni fa

  Shum e bukur Ronela si karamele e embel zeri i saj bombastik kenga nje mbrekulli bravo yll je

 • doliio volay

  doliio volay

  11 giorni fa

  Vdeksha une per ty moooj

 • mmpj twod
  mmpj twod14 giorni fa

  Pa shijuar mire “aventura” plase hitin tjeter 🤣🔥🔥

 • Arber Zeka
  Arber Zeka14 giorni fa

  komunistat I kan bo kongt ma te kallta ne shqiptari folni ju sa te doni ❤

 • Anisa Balla
  Anisa Balla15 giorni fa

  Anisa says she is not going anywhere near the end because they Don't worry about your business partner with the company and your family members and friends who are interested to share the same process that you are doing well in other countries as well in other areas to make the decision easier and easier than you might expect to achieve the business will continue working together for years now because of your business partners with your company in the best decisions and what they are working together for years now because you Don't have much time to be able for many companies that they are willing for you when you have the opportunity you need for your business partner for your company before they have to be successful with the company will not be responsible with the company and to make the decision easier because they're going through your work to do something about it than they did before and then you know how much money they have been through and they will have a good understanding of the business and marketing efforts and how they are willing with them in the next generation or something like thinking and doing something new for them because they're not working out the best decisions and what you can achieve the desired results and will continue working with your business partners with a strong customer support team to ensure you have the opportunity you need for your future success with the product butterfliesto from the same level process and you will need more information about your company to make the decision easier and easier for people to get the best decisions you could make the decision easier because they're going through the work experience with the best decisions and what you have the best possible way for everyone to understand what you're going through the process to ensure your customers to be successful with your team members with a new job and

 • sokin jon

  sokin jon

  13 giorni fa

  tend te ngroht un pran e doja 2x S'e fsheha lumturin dhe ne cast te thash "te dua" Dhe kjo ndodh tek cdo njeri

 • Muza
  Muza15 giorni fa

  shum artiste e mire bravo Ronela

 • Muza

  Muza

  12 giorni fa

  @mmpj twod po

 • mmpj twod

  mmpj twod

  14 giorni fa

  thjesht perfekt

 • GameOver Bi_***
  GameOver Bi_***16 giorni fa

  Popa make mungu

 • GameOver Bi_***
  GameOver Bi_***16 giorni fa

  Hit ju lumt 🤙🤙

 • niddg viiut
  niddg viiut17 giorni fa

  Pa shijuar mire “aventura” plase hitin tjeter 🤣🔥🔥

 • Valbona Frroku
  Valbona Frroku17 giorni fa

  Ronela kurre sme ka pelqyer por kjo keng me pelqeu shum kete here

 • wnnalis cioov
  wnnalis cioov17 giorni fa

  Me ne fund ronela po merr views e merituar 1 miljon per 3 dit. We can do better guys

 • Laura12 Perlesi
  Laura12 Perlesi18 giorni fa

  Mund te rrish nje her pa kopjuar ariana granden @ariana grande

 • niddg viiut

  niddg viiut

  17 giorni fa

  Ronela te lumt 😇😇😍😍😍

 • doire aintu
  doire aintu19 giorni fa

  Super Ronela... Kush mendon se Ronela po shkelqen kete vere me kenget qe ka promovuar🙋‍♀️🙋‍♂️🇦🇱

 • Jhonatan da Rosa
  Jhonatan da Rosa19 giorni fa

  Brazil Loves U

 • Albanian Forever
  Albanian Forever20 giorni fa

  Vdeksha une per ty moooj

 • wnnalis cioov

  wnnalis cioov

  17 giorni fa

  Pa dyshim hit i veres 100% sukses. Keng qe me kojton radion Iliria 😅. E sjell ne nje version super. Vig Poppa the King

 • gioyu comi
  gioyu comi21 giorno fa

  Super Ronela... Kush mendon se Ronela po shkelqen kete vere me kenget qe ka promovuar🙋‍♀️🙋‍♂️🇦🇱

 • doire aintu

  doire aintu

  19 giorni fa

  Pa dyshim hit i veres 100% sukses. Keng qe me kojton radion Iliria 😅. E sjell ne nje version super. Vig Poppa the King

 • ari Toni
  ari Toni21 giorno fa

  Ronela je shum Wild!

 • p l
  p l21 giorno fa

  O baby thirrem Po jetoj me kujtime Dhe sa kohe zemra ime? Mbetem vec me inat, kjo dashni me afat Na ka lon vetem boll u zgat Kena bo shum gabime Pastaj ram ne mendime vetem Hajde gutu dhe pak, mos em ler me u plak Tu te thirr une jam Alo, alo, alo, alo, alo, alo Ty po t'pres, baby Alo, alo, alo, alo, alo, alo Dej n'mengjes, aj jaj jaj Alo, alo, alo, alo, alo, alo Per ty vdes, aj O baby, alo, alo, alo, alo, alo, alo Pran telefonit me ma qel Alo, alo, alo Ty te degjoja Dhe zerin tend te ngroht un pran e doja 2x Vig Poppa: Busy, busy Kaniher e thirr, dej busy busy E ti po menon qe jam me tjeterkon, po je ka gabon e Se kudo qe jom, mendt te ti i kom ... Let me get it on Baby ca po bon? Pse ton kohen rri vec en telefon? Se po lyp ti llogari me t'dhon Qado qe e boj s'em beson Te dy: Mos ta nin per mu Se di qysh o prap ja boj ti thu "s'ta nin per mu" Po ca ki me bo kur shkoj? Niher em knaq, tani em plas Niher je ferr, tani ekstaz Kthena en shpi, 50 missed calls Tash s'ta kthej se tash jam pissed off! Ronela: Alo, alo, alo Ty te degjoja Dhe zerin tend te ngroht un pran e doja 2x S'e fsheha lumturin dhe ne cast te thash "te dua" Dhe kjo ndodh tek cdo njeri

 • miko foin

  miko foin

  20 giorni fa

  😘❤❤❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋💕💕💕💕👍👍👍👍😀

 • Citadel
  Citadel22 giorni fa

  vajzat te kuptojn se te jesh e shendeteshme eshte 1 .cunat nuk duan anoreksike

 • gioyu comi

  gioyu comi

  21 giorno fa

  Ronela dashuria❤️

 • Citadel
  Citadel22 giorni fa

  thjesht perfekt

 • abbsnn cose
  abbsnn cose22 giorni fa

  Ropa: ¡SUPER! Clips de video: ¡SUPER! Ronela: ¡UNA DE LAS MUJERES MÁS HERMOSAS DE ALBANIA! Saludos desde España

 • aola wili
  aola wili23 giorni fa

  Ronela dashuria❤️

 • Stela Bela
  Stela Bela23 giorni fa

  Bravo 👏 Vig Poppa sa ka kumb pesh dukesh mire

 • alida flus
  alida flus24 giorni fa

  Ни чего не понимаю, но прикольно слушать

 • Gjinovefa Drita
  Gjinovefa Drita24 giorni fa

  Ronela te lumt 😇😇😍😍😍

 • abbsnn cose

  abbsnn cose

  22 giorni fa

  itwindow.info/door/video/epmsor6qu4unmL0.html

 • Vjosa Pangja
  Vjosa Pangja25 giorni fa

  Sa 🌟je Shum Respekt

 • aola wili

  aola wili

  23 giorni fa

  Djali dajes tim e ka ne zemer kete kenge dhe e din permençt i ka 1 vjet

 • Fikret Bujzi
  Fikret Bujzi25 giorni fa

  Pa dyshim hit i veres 100% sukses. Keng qe me kojton radion Iliria 😅. E sjell ne nje version super. Vig Poppa the King

 • TIBETI QEPANI
  TIBETI QEPANI25 giorni fa

  Zemra ime sa shum t kam perze.mer ronela😍😍😍😍

 • alida flus

  alida flus

  24 giorni fa

  Alo alo alo ty te degjoja 🙈🤭 Dhe zerin tend te ngroht un pran e doja🙃🥺🧸

 • Altin Kita
  Altin Kita25 giorni fa

  Ca dreqin doni qe bastardoni kenget e vjetra

 • MYNYR
  MYNYR25 giorni fa

  😘❤❤❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋💕💕💕💕👍👍👍👍😀

 • dolita windo
  dolita windo25 giorni fa

  Shkurt e shqip je Diveee Ronela😍🔥🔥🔥🔥 Bravo tdyve

 • Nader Hajati
  Nader Hajati25 giorni fa

  منم حاجاتی هستم

 • yuoop noke
  yuoop noke26 giorni fa

  Ronela dashuria❤️

 • Joy Sena
  Joy Sena27 giorni fa

  Energjia e zerit qe ka Ronela rralle kengetare e ka!

 • Edlira Nikolli
  Edlira Nikolli27 giorni fa

  Super Ronela ⭐🤗

 • dolita windo

  dolita windo

  25 giorni fa

  😍😍😍😍😍😍😍😍😘

 • my everything
  my everything27 giorni fa

  itwindow.info/door/video/YmCiqpl_03jNa8s.html

 • Fatjon Suli
  Fatjon Suli27 giorni fa

  Nje artiste e vertet

 • Fatjon Suli

  Fatjon Suli

  27 giorni fa

  @aola wili edhe ti si dive po dukesh na e trego pak veten 😉

 • aola wili

  aola wili

  27 giorni fa

  O Diva e artisteve shqiptar

 • FLORDI
  FLORDI27 giorni fa

  itwindow.info/door/video/epmsor6qu4unmL0.html

 • Lea's World
  Lea's World28 giorni fa

  Djali dajes tim e ka ne zemer kete kenge dhe e din permençt i ka 1 vjet

 • iPhoneShqip
  iPhoneShqip28 giorni fa

  A ban me dit pse u nda Vig Poppa me Lumi B qe jan kan ne grup

 • Lina Lana
  Lina Lana28 giorni fa

  Sa e bukur ☘️

 • Visar Ismaili
  Visar Ismaili28 giorni fa

  Super 🤩

 • valbona Bona
  valbona Bona29 giorni fa

  Omg Vig Poppa Sa esht dobesuar , I shkonte me shum shendeti ,, his killing it tho !!

 • Mentor Ujku
  Mentor Ujku29 giorni fa

  Shume bukur , fantastike ,, vig poppa super rreper ,,

 • MYNYR
  MYNYR29 giorni fa

  😋

 • MYNYR
  MYNYR29 giorni fa

  😍😍😍😍😍😍😍😍😘

 • saan baby
  saan baby29 giorni fa

  remix me nicky jam

 • Ansel Ansel
  Ansel Ansel29 giorni fa

  Vig poppa 🔥🔥🔥🔥🔥

 • Toni Peposhi
  Toni Peposhi29 giorni fa

  O Diva e artisteve shqiptar

 • Nikolas Aleku
  Nikolas Aleku29 giorni fa

  Marshallah bicepsi per vdekje

 • Kubanezi
  KubaneziMese fa

  Shum palidhije shum shum katastrof oj lop se si lop je ber

 • YoutubeDiscriber
  YoutubeDiscriberMese fa

  Paska ra n'Pesh Vigi 👊🏻

 • Kena princees
  Kena princeesMese fa

  Super 💟💪

 • Rinolga Karaçi
  Rinolga KaraçiMese fa

  Lyrics Alo, alo, alo Ty te degjoja Dhe zerin tend te ngrohte une prane e doja S'e fsheha lumturine dhe ne cast te thashe "te dua" Dhe kjo ndodh tek cdo njeri Ronela: Alo, alo, alo Ty te degjoja Dhe zerin tend te ngrohte une prane e doja O baby thirrem Po jetoj me kujtime Dhe sa kohe zemra ime? Mbetem vec me inat, kjo dashni me afat Na ka lon vetem boll u zgat Kena bo shume gabime Pastaj rame ne mendime vetem Hajde gutu dhe pak, mos em ler me u plak Tu te thirr une jam Alo, alo, alo, alo, alo, alo Ty po t'pres, baby Alo, alo, alo, alo, alo, alo Deri n'mengjes, aj jaj jaj Alo, alo, alo, alo, alo, alo Per ty vdes, aj O baby, alo, alo, alo, alo, alo, alo Prane telefonit me ma qel Alo, alo, alo Ty te degjoja Dhe zerin tend te ngrohte une prane e doja 2x Vig Poppa: Busy, busy Kaniher e thirr, del busy busy E ti po menon qe jam me tjeter kon, po je ka gabon e Se kudo qe jom, mendt te ti i kom What you're talking on? Let me get it on Baby ca po bon? Pse ton kohen rri vec en telefon? Se po lyp ti llogari me t'dhon Qa do qe e boj s'em beson Te dy: Mos ta nin per mu Se di qysh o prap ja boj ti thu "s'ta nin per mu" Po ca ki me bo kur shkoj? Niher em knaq, tani em plas Niher je ferr, tani ekstaz Kthena en shpi, 50 missed calls Tash s'ta kthej,se tash jam pised off! Ronela: Alo, alo, alo Ty te degjoja Dhe zerin tend te ngrohte une prane e doja 2x S'e fshehem lumturine dhe ne cast te thashe "te dua" Dhe kjo ndodh tek cdo njeri

 • Kevin Edmond
  Kevin EdmondMese fa

  👌🏻🥂

 • Alma Shahu
  Alma ShahuMese fa

  👏👏👏💝

 • xhoi visi
  xhoi visiMese fa

  Thjesht wowww

 • Orgito XHixha
  Orgito XHixhaMese fa

  A ti je tu mi ra tel ka 1 or pa nalu

 • xrrxy vvoi
  xrrxy vvoiMese fa

  Pa shijuar mire “aventura” plase hitin tjeter 🤣🔥🔥

 • It's Already Yours (Manifest Anything)
  It's Already Yours (Manifest Anything)Mese fa

  Nikki tutorials talks Albanian?

 • arta kolndreu
  arta kolndreuMese fa

  😍😍

 • stela kapurani
  stela kapuraniMese fa

  Cdo gje e vjeter e artisteve te medhenj dhe tani ne new version blen dhe vjen shume bukur...

 • Lela Kovaci
  Lela KovaciMese fa

  🙏

 • xrrxy vvoi

  xrrxy vvoi

  Mese fa

  Je shum e mir

 • Emily An
  Emily AnMese fa

  Ronela duhet te ec me miliona klikime nuk e ka braktis kurr publikun sidomos vitet e fundit ka shperthy me fort vetem ❤️❤️🙏🏻

 • ANDERSON GJEKA
  ANDERSON GJEKAMese fa

  kush shkoj e dëgjoj këngën origjinale?🔝🇦🇱🔝

 • Anxhela Mija
  Anxhela MijaMese fa

  ❤❤❤❤🧡🧡🧡🧡💛💛💛💛♥️♥️♥️♥️💚💚💚💚🤍🤍🤍🤍

 • Kristofer Columbus
  Kristofer ColumbusMese fa

  Track gefällt so gar nicht. Sugar pop 🤮🤮🤮

 • Emily An

  Emily An

  Mese fa

  Po behen kenget e vjetra me fame hip hopi 2021

 • DESSAalboz
  DESSAalbozMese fa

  Vig popa 🔥🔥🔥

 • clarita gorni
  clarita gorniMese fa

  SA BUKUR KJO KENGE ME TE MADHIN LUAN ZHEGU , SA GJETJE E BUKUR SHUMEEE , KA LEZET DHE KENGET ATHERE T EKUJTOHEN SUPERRRRRRRRRR GJETJE

 • fouoii gyhh
  fouoii gyhhMese fa

  Shkurt e shqip je Diveee Ronela😍🔥🔥🔥🔥 Bravo tdyve

 • Marina Pesjaka
  Marina PesjakaMese fa

  Alo nje kenge sh e bukur te lumte zemer

 • Driteron Makjelara
  Driteron MakjelaraMese fa

  Kisha nje pyetje per te gjith kush e sheh komenton tim a smundet vetem keshtu muzika te nxjerin artistet shqiptar me patjeter duhet muzika me kokaina dhe sharje te ket bravo ronela

 • fouoii gyhh

  fouoii gyhh

  Mese fa

  Vig poppa new style respekte dhe Ronela hajati💚

 • Beko
  BekoMese fa

  itwindow.info/door/video/dZmmmdd23qParM8.html

 • Lia G
  Lia GMese fa

  Shume nice Kenga po bajat me keto paruke behesh ronela

 • Lira Kotsani
  Lira KotsaniMese fa

  je fantasike Ronela je e perferuar ime gjithashtu .. e ke sjell shume te fresket kete kenge ..(alo alo.}. e ke qare..suksese!!!! sa por performance e sta kalon kush!!!

 • Alisona Vokri
  Alisona VokriMese fa

  Je shum e mir

 • Evi Allamani YT
  Evi Allamani YTMese fa

  Super

 • ValoN
  ValoNMese fa

  🇦🇱🇽🇰

 • Cassie
  CassieMese fa

  This melody 🦋🥵🔥

 • Melisa Rexhepi
  Melisa RexhepiMese fa

  Dyt super 😍😍😍😍

 • Eltklo Kucaj
  Eltklo KucajMese fa

  Po behen kenget e vjetra me fame hip hopi 2021

 • Kalorsi_i nates Dark walkmann
  Kalorsi_i nates Dark walkmannMese fa

  ... por nuk mujnd ta zavendesoje "Mala Gata" kengen tende me te bukur

 • vliduu zeeb
  vliduu zeebMese fa

  Shkurt e shqip je Diveee Ronela😍🔥🔥🔥🔥 Bravo tdyve

 • Marina Pesjaka
  Marina PesjakaMese fa

  Sh bukur.te lumte

 • X Person
  X PersonMese fa

  Vig poppa new style respekte dhe Ronela hajati💚

 • misolou fout
  misolou foutMese fa

  Shkurt e shqip je Diveee Ronela😍🔥🔥🔥🔥 Bravo tdyve

 • vliduu zeeb

  vliduu zeeb

  Mese fa

  Rikthim i veçantë! 5* Urojmë që edhe këngëtarët e tjerë të ripërpunojnë magjinë e këngëve shqiptare të shekullit të shkuar.

 • liouy cnny
  liouy cnnyMese fa

  Shkurt e shqip je Diveee Ronela😍🔥🔥🔥🔥 Bravo tdyve

 • Shema diellza
  Shema diellzaMese fa

  😍😍😍😍

 • 432hz GOD
  432hz GODMese fa

  Shqiptaret jan budalla . Pse thoni ju : se ne nuk ndihmojm njeri tjetrin po shofim kta

 • liouy cnny

  liouy cnny

  Mese fa

  Super kenge super hit super dy yje bravoooo hit veror ❤😘🥰😍😍

 • Massimo Remis
  Massimo RemisMese fa

  Super ❤️❤️

 • Ms K 🍀
  Ms K 🍀Mese fa

  Per nje moment u ndjeva si ajo vajza e vogel kur degjoja Luan Zhegun. Ndjesi e bukur :) bravo Ronela

 • Malvina Karriqi

  Malvina Karriqi

  21 giorno fa

  Gh I paa PJ,k ? ( Z k

 • xrrxy vvoi

  xrrxy vvoi

  29 giorni fa

  Soo sweet, kengen e Luan Zhegut 😍 💕🍇🍒🍓

 • Ardi Mazreku
  Ardi MazrekuMese fa

  Ronela Respket per ket kengtare ❤️❤️

 • sara mali
  sara maliMese fa

  Ronela nje dashuri je super artiste dhe super goce danoce❤️

Il prossimo