Shyhrete Behluli & Gold AG - Perhajr Gjyshe

Onair Media - smarturl.it/Onair.Media​

Follow Shyhrete Behluli on…
IG: shyhrete_be...

© \u0026 ℗ Shyhrete Behluli \u0026 Onair Media. All Rights Reserved

Commenti

 • Charming nowhere to hide
  Charming nowhere to hide10 ore fa

  Shum tmir jini Veq sukses 👍🏻❤️

 • Vilson Hoxha
  Vilson Hoxha21 ora fa

  😂😂😂💋💋💋🌹🌹🌹

 • Arber T....
  Arber T....Giorno fa

  ❤️❤️❤️❤️❤️

 • Flamur Avdiaj
  Flamur AvdiajGiorno fa

  Ju knoft zemra gjithmon jeni te vecant.👏👏

 • xrrxy vvoi
  xrrxy vvoi2 giorni fa

  Ju këndoft zemra gjithë jetën kënge me ni mesazhë përques Respekt ❤❤🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰👏👏👏👏

 • Charming nowhere to hide

  Charming nowhere to hide

  10 ore fa

  ejj ti qe po lexon kte koment,zoti ti sjellt tana tmirat e jetess... te lutem kliko ne chanelin tim dhe shiko videon time

 • Mesa Mesa
  Mesa Mesa2 giorni fa

  Selam melodis gold i beljuhji ikona muzik Albani sum sum mir častu muslim bosljak i sip masedonija 🌹🌹🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇲🇰🇲🇰🌷🌷🇵🇰🇹🇷🇲🇷☝️☝️🕋☝️☝️🌷🌷👍🆗🌹

 • Papare Free
  Papare Free2 giorni fa

  o ghithmon knofshi si na knaqt sidomos neve ghysheve flm shum per respekt qi kini ndaj ghysheve🤲❤❤

 • Aferdita Merovci
  Aferdita Merovci2 giorni fa

  Gjithe mon knofshi 🤲🤲♥️♥️💎💎🌟🌟

 • xrrxy vvoi

  xrrxy vvoi

  2 giorni fa

  Доброго дня.

 • Cassie
  Cassie3 giorni fa

  Bravo respekt 🔥🔥👏👏👏

 • Gina Meta
  Gina Meta3 giorni fa

  Jeni⭐⭐⭐⭐⭐⚘⚘⚘⚘⚘

 • Zemrie Ahmetaj
  Zemrie Ahmetaj3 giorni fa

  👌👌👌👌👌😇😇😇😇😇💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙blerta😊😊😊

 • Edison Zaraj
  Edison Zaraj3 giorni fa

  Mir et

 • Emily An
  Emily An4 giorni fa

  Te preferuarit e mi ju pergezoj super kenge vazhdofshi keshtu perhere se na knaqet zemren.

 • Cassie

  Cassie

  3 giorni fa

  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 • Nderim Hajdari
  Nderim Hajdari4 giorni fa

  Ju lumtë shum bukur si gjith ju dy 🌟🌟💕

 • Kumrije Veliq
  Kumrije Veliq4 giorni fa

  Ju lumt goja po mir po knoni

 • bowen voowy
  bowen voowy4 giorni fa

  Qe hiti veror 🔥🔥🔥

 • Izet Muhadri
  Izet Muhadri4 giorni fa

  Goja julumt ozot

 • Emily An

  Emily An

  4 giorni fa

  Bravo ❤️❤️❤️❤️❤️

 • Fatmire Arifi
  Fatmire Arifi4 giorni fa

  Nje kenge me plote Dashuri e me plote gezim ju gjithmone qofshi te bekuar per kete kange kaqe te qellume 🙏❤️❤️⭐️⭐️ Nje ndjenje e pa pershkrume dhe lume ajo Nane qe i prete keto vite te bukura te jetes🙏❤️❤️⭐️⭐️Faleminderit

 • life is beautiful
  life is beautiful6 giorni fa

  *ejj ti qe po lexon kte koment,zoti ti sjellt tana tmirat e jetess...* te lutem kliko ne chanelin tim dhe shiko videon time

 • Entela Belulaj
  Entela Belulaj6 giorni fa

  Arjan te vlersoj shume kenget e tua I degjoj shume her kan tekste fantastike👏👏👏

 • Miraxh Miraxh

  Miraxh Miraxh

  4 giorni fa

  ❤❤❤❤❤💙❤💙❤💙❤💙❤❤💜❤💙❤💙❤💙❤❤💙💙❤💙❤❤💙❤❤💙❤❤❤💙❤💙❤❤💙💙❤💙❤💙❤❤💙❤💙💙❤💙❤💙❤💙❤❤💙❤💙❤💙💙💙❤💙❤❤💙❤💙❤💙❤💙❤💙❤💙❤❤💙❤💙❤💙❤

 • zijuiy wttuy
  zijuiy wttuy6 giorni fa

  Ju lumt goja sa te mire jeni 💫💫 Keng e bukur per nipa e mbesa 💫💫 Kendofshi dhe 1000000 vjet 👋🏻 🇺🇸

 • bowen voowy

  bowen voowy

  4 giorni fa

  life to be your Lord and personal Saviour. In John 1:12, there is power that will be given to you, and in Mathew 11:28, if you receive Jesus into your life, He will deliver you and g

 • Hajriz Balinca
  Hajriz Balinca6 giorni fa

  Gjitha ash tu

 • Александр Кузьмин
  Александр Кузьмин6 giorni fa

  Доброго дня.

 • Hatixhe osmani
  Hatixhe osmani6 giorni fa

  Ju lumt fjal shum te sakta beq vazhdoni jeni duet me i bukur

 • Joanna
  Joanna7 giorni fa

  Dy kengetare me vleresim.maksimal si ne interpretim ashtu edhe per tekstin Hallall

 • zijuiy wttuy

  zijuiy wttuy

  6 giorni fa

  Du me e gezu dhe une nanen time ... ishalla don Allahu 🥺🥺❤❤

 • Entela Salko
  Entela Salko7 giorni fa

  Ju kendoft zemra gjithe jeten.Zoti ju rujte te dyve.I lutem Zotit te ma plotesoj deshiren tju takoj nje dite.

 • mirimusaj mirimusaj
  mirimusaj mirimusaj7 giorni fa

  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 • abo nement
  abo nement7 giorni fa

  c'est une farce...................hum................ratée

 • minij hooi
  minij hooi7 giorni fa

  Suksese shum muzik interesante dhe me plot dashuri ju lumt

 • Shkekqim Hysa
  Shkekqim Hysa7 giorni fa

  Te lumte goja dhe mos u plaksh kurre

 • Lazim Konesha
  Lazim Konesha7 giorni fa

  Bravo ❤️❤️❤️❤️❤️

 • Januz Nishori
  Januz Nishori7 giorni fa

  ju lumt

 • gold.agfansat
  gold.agfansat8 giorni fa

  ❤️😍

 • minij hooi

  minij hooi

  7 giorni fa

  shum bukur allahu ju rujt keng me ven allahu ju rujt e ju shperbleft sr gjyshe jam vet nipat jan mjalti i mjaltit

 • bofooit gojo
  bofooit gojo8 giorni fa

  O ber Yllat 💫💫e kosoves zemrat na i knaqni me kto kong ju lumt goja be zoti ju rujt inshalla ❤❤🤗🤗♥️♥️

 • TheChosen
  TheChosen8 giorni fa

  You may be asking; how do I stop all these sins? Simply take the first step of repentance and have inner hatred for those sins, then ask Jesus to forgive you and come into your life to be your Lord and personal Saviour. In John 1:12, there is power that will be given to you, and in Mathew 11:28, if you receive Jesus into your life, He will deliver you and give you victory over those sins; then you will need to cut off from the source of those sins in your life (may be sinful friends; stop the evil relationship. This gospel is not to condemn you, but for you to be convicted so that you will repent and give your life to Jesus Christ

 • Anna Stone
  Anna Stone8 giorni fa

  Ju lumt goja sa te mire jeni 💫💫 Keng e bukur per nipa e mbesa 💫💫 Kendofshi dhe 1000000 vjet 👋🏻 🇺🇸

 • Klevis Shabi
  Klevis Shabi8 giorni fa

  Jeni super ju knoft zemra

 • bofooit gojo

  bofooit gojo

  8 giorni fa

  ju gzoft goja dyve se këng e buker esht per gjyshe .

 • Recetat e Nurajes - Gatime Internacionale
  Recetat e Nurajes - Gatime Internacionale8 giorni fa

  Text shum i mire si gjithnja ju lumte👏👏🥰

 • Ida Koleci
  Ida Koleci8 giorni fa

  Du me e gezu dhe une nanen time ... ishalla don Allahu 🥺🥺❤❤

 • Genti Gjoka
  Genti Gjoka8 giorni fa

  Bravo bravo bravo❤❤kenge e mrekullueshme

 • Fatime Shehu
  Fatime Shehu8 giorni fa

  Ju knoft Zemra shyhreti u knaqt me nipa e mbesa e golldit nana i prit shum nipa e mbesa e u knaqte ta ju rritshin hallall

 • Kumrije Veliq
  Kumrije Veliq8 giorni fa

  Te lumt goja qysh po dini per tan me jav kushtu me kto kend t bukra

 • Lodi Hidri
  Lodi Hidri8 giorni fa

  👑👑💖💖💎💎

 • Kristian Prendi
  Kristian Prendi8 giorni fa

  Ju kendofte Zemra Shqipe 🇦🇱🇽🇰♥️♥️ ju pershendes

 • Ajshe Gashi-Cocaj
  Ajshe Gashi-Cocaj8 giorni fa

  shum bukur allahu ju rujt keng me ven allahu ju rujt e ju shperbleft sr gjyshe jam vet nipat jan mjalti i mjaltit

 • Valbona salihu
  Valbona salihu9 giorni fa

  O tu knaqt Zemra o Gold ishalla ki fst xhith jeten edhe Zoti te rujt ty edhe nane tënde e Djalin ishslla rrite me ta mirat Botess

 • Ptao Tom
  Ptao Tom9 giorni fa

  Urime ju lumtë goja respekte dhe suksese👏👏👏👏👏👏

 • Bujar Sinani
  Bujar Sinani9 giorni fa

  PERHAJR GJYSHE PERHAJR NAN A SA MIR MË PATE THAN TE LUMT GOLD SI GJITHMON HIT SUKSESE VLLA 👏👏

 • Atid Itarba
  Atid Itarba9 giorni fa

  Oo Zot Zemra juknoft gjithmon nejet⭐⭐👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Drita ademaj
  Drita ademaj9 giorni fa

  ju gzoft goja dyve se këng e buker esht per gjyshe .

 • Gerta Kaca
  Gerta Kaca9 giorni fa

  Ju kendofte zemra. Jeni dy kengetar te vecant.

 • Ptao Tom

  Ptao Tom

  9 giorni fa

  Jeni bo bajat,kenget e njejta ,melodite e njejta 🙄

 • Nana SG
  Nana SG9 giorni fa

  Gjithmon gzim e paqi ne jet se jini te mrekullushum

 • Josely
  Josely9 giorni fa

  Prinesch shyrete bukuroshe shpritat sukuese zemrat jem shqiptare💃💃❤

 • Felleze Lamce
  Felleze Lamce9 giorni fa

  Sa bukur ju kendofte zemra gjithmon

 • Shashi Goud
  Shashi Goud9 giorni fa

  itwindow.info/door/video/ZJ2tl8yBu5Oln8c.html

 • Ndoc Brulaj
  Ndoc Brulaj9 giorni fa

  Shume bukur

 • Selime Meco
  Selime Meco9 giorni fa

  Super keng

 • Dorina Shala
  Dorina Shala9 giorni fa

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰

 • Dorina Shala
  Dorina Shala9 giorni fa

  Bukur shumm❤❤

 • eli
  eli9 giorni fa

  Nena jem 3 nipa e mbesa 4 vjet as nuk i ka njoh nga afer 😭😭😭

 • Shqipe Lami
  Shqipe Lami9 giorni fa

  Api

 • Silvana Kume
  Silvana Kume10 giorni fa

  N'a knoqët veshin me kto zërat e bukur që keni. Ju knoft zemra. Rrespekte

 • Lumturi Xhuti
  Lumturi Xhuti10 giorni fa

  Shum shum e bukur dhe zerin mrekulli bravi

 • Xy Pr
  Xy Pr10 giorni fa

  Jeni bo bajat,kenget e njejta ,melodite e njejta 🙄

 • cqvio doli
  cqvio doli10 giorni fa

  ❤❤ Goja julum gjithomn ❤❤

 • DugiJaguarLata
  DugiJaguarLata10 giorni fa

  Respekt Zemra ju kendoft Suksese 👍👏⭐⭐

 • Arjon Sokolaj
  Arjon Sokolaj10 giorni fa

  Flm per kengen e bukur,suksese E kam degjuar dhe menduar nenen time ne çdo varg qe e keni kendue ju. Bravoooo👏👏

 • Besart Miftari
  Besart Miftari10 giorni fa

  Qe hiti veror 🔥🔥🔥

 • Fiqirete Sade
  Fiqirete Sade10 giorni fa

  💞

 • cqvio doli

  cqvio doli

  10 giorni fa

  ❤️❤️❤️🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 • Blerta Hasaj
  Blerta Hasaj10 giorni fa

  Bravo super keng ju knoft zemra

 • Fatjon Ndreca
  Fatjon Ndreca10 giorni fa

  Urime Goldi vertet shum e bukur si kenge

 • Hoxha Mimoza
  Hoxha Mimoza10 giorni fa

  Ho ju lumt goja ju kendofte zemra gjithmon 🤗🤗🥰🥰❤❤❤

 • senni bgon
  senni bgon10 giorni fa

  O ju u knofte ajo zemer, se e paski ba perfekte kete kange, ju tè dy sebashkut i bani kanget tè bukuuuuura pa mas,komplimenti Zoti ju rujte 🙏🙏💖💖

 • xrrxy vvoi

  xrrxy vvoi

  Giorno fa

  you, but for you to be convicted so that you will repent and give your life to Jesus Christ

 • Duk Goraj
  Duk Goraj10 giorni fa

  JENI FANTASTIK ,RESPEKT E PERSHENDTJE PËR TË DY ,NA GËZONI ZEMTAT ME KËTO KANG ,ZOTI JU GEZOFT ,🇦🇱🇬🇧🇦🇱

 • xrrxy vvoi

  xrrxy vvoi

  Giorno fa

  Bravo respekt 🔥🔥👏👏👏

 • Vincenzo Bajraktari
  Vincenzo Bajraktari10 giorni fa

  🤍🤍

 • Rabie Ivziku
  Rabie Ivziku10 giorni fa

  Kenge mrekulli👑🌟

 • Rifat Zaraj
  Rifat Zaraj10 giorni fa

  Zemra jemme Goldi 😚😚😚😚😚😚😚

 • senni bgon

  senni bgon

  10 giorni fa

  Ato qe vejn gisht posht qa problemesh kan??? Super keng

 • Zekije Kabashi
  Zekije Kabashi10 giorni fa

  Uuu878uuhu and him 7in 88feet 88

 • Hateme Shabani
  Hateme Shabani10 giorni fa

  Ju lu..mt

 • Jeni Xhameta
  Jeni Xhameta11 giorni fa

  Gjyshet i kujtoj me malle se jane dashuri dhe tani qe vete jam gjyshe dashuria per nipin eshte e madhe dhe falenderoj zotin qe me dha mundesi te provoj kete ndjesi lumturie ❤️❤️❤️🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 • Kamenica Qameri

  Kamenica Qameri

  9 giorni fa

  shum e bukur kenga❤❤

 • T R
  T R11 giorni fa

  U myte moj shyhrete jo baba jo nana tash gjyshja je ba bajat rri gjyshe rri shpi

 • Haxhere Syla
  Haxhere Syla11 giorni fa

  Ju knoft zemra.

 • Faton Arifi
  Faton Arifi11 giorni fa

  ♥️♥️

 • nijuo joing
  nijuo joing11 giorni fa

  Ju knoft zemra💕

 • Naije Demaj
  Naije Demaj11 giorni fa

  Ju gzoft goja e ju rujt zoti 😆😌🌺

 • annag cocl
  annag cocl11 giorni fa

  Juh lumt shum keng Emir Po Nana jem gzime kah Pas tash nah lah Zoti gjenet eka lan shpi Plot 👏❤️❤️🇸🇪🇦🇱

 • Kimete Balliu
  Kimete Balliu11 giorni fa

  Zemra ju kendoft sa te mir jeni te dy ❤❤ Kur e degjova zemra mu plagos sa me mungon moj Nan 💔💔💔😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • nijuo joing

  nijuo joing

  11 giorni fa

  Ju knoft zemra ❤️🇦🇱

 • Skender Curri
  Skender Curri11 giorni fa

  Qetesi shpirti jeni

 • Dean Sefa
  Dean Sefa11 giorni fa

  Ato qe vejn gisht posht qa problemesh kan??? Super keng

 • Vlora
  Vlora11 giorni fa

  💖🙏🇦🇱

 • annag cocl

  annag cocl

  11 giorni fa

  zemra mal mu ba . Jeni dueti me mir shqiptar 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻🙏🙏🙏🙏🙏

 • Sabrije Zekaj
  Sabrije Zekaj11 giorni fa

  Shum kenk e bukur goja ju lumt ❤❤⭐⭐👏👏

 • Hasime Ahmeti
  Hasime Ahmeti11 giorni fa

  shum ja ke qellu me ket keng urime

 • Jeton Selmani
  Jeton Selmani11 giorni fa

  Urime e suksese ju kendoft gjithmone zemra jeni yje te dyt🤲👌🏻

 • Bukurie Ferati-Zeqiri
  Bukurie Ferati-Zeqiri11 giorni fa

  Jeni te ntekullueshen Ju lumte Shendet e suksese ❤️❤️

 • Selver Ramnabaja

  Selver Ramnabaja

  22 ore fa

  Rrnofshi gjith mon o bylbyla

 • almendu alpa
  almendu alpa11 giorni fa

  Lum kush ka gjyshe dashuria me e madhe ne bot

 • almendu alpa
  almendu alpa11 giorni fa

  Suksese shyhrete dhe gold ag🙏🙏

 • Joelr Guooltti
  Joelr Guooltti11 giorni fa

  According to an official announcement from Qingdao University Hospital in Shandong Province on February 26, its Organ Transplant Center director Zang Yunjin suddenly died that morning at age 57. Numerous sources said Zang committed suicide by jumping off a building. “He jumped out from the 16th floor in Qingdao Hospital. It is not a secret,” wrote one netizen. “There could be an unspoken scandal behind it,” another one added. Zang is not the first organ transplant expert in China that has committed suicide in recent years. Li Baochun, organ transplant expert from the Second Military Medical University in Shanghai, jumped out from the 12th floor in May 2007 and died. Li Leishi, a kidney transplant pioneer from Nanjing General Hospital of the People's Liberation Army in Jiangsu Province, jumped out of his home on the 14th floor in 2010 and died. He was 84. Zhang Shilin, deputy director of the Urology Department at Shanghai Tumor Hospital, jumped out of his office on the 8th floor on March 24, 2014. He hit the hospital's oxygen tank and died. Since the crime of forced organ harvesting was exposed in 2006, a large number of hospitals have been reported to be involved in the atrocity. They include the facilities that Zang used to work.

 • Artur Hoxha
  Artur Hoxha11 giorni fa

  Ju knoft ❤️Respeke 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Lule Zefi
  Lule Zefi11 giorni fa

  Ju knoft zemra ❤️🇦🇱

 • Orgito Meco
  Orgito Meco11 giorni fa

  Super keng🙏🙏

Il prossimo